WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Torbjorn Lindholm
#1
W czasach swojej świetności Overwatch posiadała jeden z najbardziej zaawansowanych arsenałów na świecie. Uzbrojenie to pochodziło z warsztatu genialnego inżyniera – Torbjörna Lindholma.
Przed kryzysem omnicznym Torbjörn zyskał rozgłos jako projektant systemów uzbrojenia stosowanych przez kraje na całym świecie. Już wtedy był przekonany, że technologia musi być wykorzystywana dla dobra ludzkości. Okazało się to jednak sprzeczne z zamysłami jego pracodawców, którzy postanowili wyposażyć w jego dzieła sieć komputerów dysponujących sztuczną inteligencją.
Torbjörn podchodził z głęboką nieufnością do samoświadomych, inteligentnych robotów. Choć wielu kolegów po fachu traktowało to jako objawy paranoi, wkrótce okazało się, kto miał rację. Najgorsze obawy stały się rzeczywistością, gdy światowa populacja robotów zwróciła się przeciwko swoim ludzkim twórcom i wywołała kryzys omniczny. Ze względu na swój geniusz w dziedzinie inżynierii Torbjörn został zwerbowany przez Overwatch i dołączył do pierwotnej grupy szturmowej w ramach organizacji. Jego liczne wynalazki miały swój udział w zakończenia kryzysu. Gdy Overwatch przekształcono w międzynarodową organizację pokojową, Torbjörn pozostał jej nieodłącznym elementem, odpowiadając za zaspokajanie rosnących potrzeb technologicznych – zwłaszcza tych dotyczących uzbrojenia.
Jednakże po upadku Overwatch wiele wynalazków Torbjörna zostało skradzionych lub ukrytych na całym świecie. Torbjörn czuje się odpowiedzialny za swoje dzieła i zrobi wszystko, aby nie dopuścić, by dostały się w niepowołane ręce i siały spustoszenie wśród niewinnych ludzi.


Bronie

NITOWNICA  
Torbjörn może strzelać nitami na dużą odległość lub zamienić broń na krótkodystansowy miotacz stopionego metalu.
 


MŁOT KOWALSKI 
Torbjörn używa uniwersalnego młota do budowy, modernizacji i naprawy wieżyczek. Może go także w mgnieniu oka zmienić w skuteczną broń.
 


BUDOWA WIEŻYCZKI 
Torbjörn konstruuje armatę automatyczną namierzającą wrogów. Może ją ulepszyć zwiększając jej trwałość lub dodając drugą lufę oraz wyrzutnię rakiet. W tym celu wykorzystuje części znalezione przy martwych przeciwnikach i sojusznikach.
 


WYKUCIE PANCERZA 
Torbjörn rzuca na pole bitwy ulepszenie pancerza. Może ono zostać wykorzystane przez niego lub jego sojuszników do redukcji otrzymywanych obrażeń.
 


PRZEGRZANIE 
Przegrzanie podręcznej kuźni daje Torbjörnowi znaczną premię do pancerza oraz zgromadzonego złomu. Wykonuje również szybsze ataki oraz skuteczniej naprawia i ulepsza wieżyczki.Osiągnięcia
              Wypalanie: Zabij 4 wrogów podczas jednego Przegrzania Torbjörna w szybkiej grze/rywalizacji.
              KOMU PANCERZ?: Utrzymaj pancerz Torbjörna jednocześnie na sobie i 5 sojusznikach w szybkiej grze/rywalizacji.
Pomogłem? Daj +Rep!
Pomogłem bardzo? Daj Donate korzystając z linku to profilu Oczko
Jakieś pytania, niejasności, błędy w tematach? Wyślij wiadomość ! Profil Steam
"Nie ilość, ale jakość".

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości