• 4
  • 5
Virtus.pro zagra w finale ESL Pro League.
#1
Wszystko dzięki wczorajszemu meczu z drużyną Planetkey Dynamics. Mecz był rozgrywany w systemie Best of 3. Pierwszą mapą było de_mirage, w której virusi poradzili sobie świetnie. Zaczęli po stronie CT i dali sobie zabrać tylko jedną rundę w pierwszej połowie. Po stronie TT stracili nie dużo więcej, bo tylko 2. Pierwsza mapa skończyła się wynikiem 16:3. Druga mapa, jaka była rozgrywana to był de_nuke. Tym razem grę rozpoczęli w drużynie Terrorystów. Mimo to nie przeszkodziło im to w wygranej i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Planetkey. Zaś nasi rodacy w CT nie dali wygrać terrorystom ani jednej rundy.Czyżby Kuben zaczął wpływać na zespół? Dzięki takiemu zagraniu spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Virtus.pro. Pula nagród do wygrania w finale wynosi 50 tysięcy dolarów. W tym samym czasie odbył się mecz Orbit vs Diginitas. Zwycięzcą okazał się drugi zespół. W wielkim finale o nagrody powalczą: