WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypowiedż innocenta.
#1
Paweł "innocent" Mocek po całej sytuacji z banem postanowił skomentować całe zajście:
"Dzisiaj cała moja drużyna została zbanowana z turniejów Valve rangi major. Co dziwne, nigdy nie ustawiliśmy meczu. Możecie prześledzić historię naszych spotkań i nie znajdziecie tam absolutnie nic podejrzanego. Jedyny powód, dla którego mogliśmy zostać zbanowani to afera związana z ALSEN-Teamem, jednak nawet w tym przypadku kara nie jest wymierna, bowiem tylko dwóch graczy świadomie obstawiło ten mecz wiedząc o ustawieniu. Sam co prawda także postawiłem skiny za 15$, ale zrobiłem to zanim dowiedzieliśmy się, że spotkanie zostało ustawione. Szpero oraz minise w ogóle nie obstawiali w tym spotkaniu. ESL także nie do końca wie o co chodzi.

Valve twierdzi, że dowodem są logi z czatu Steama. Kiedy ludzie pytają nas, czy wygramy zawsze odpowiadamy "nie, podkładamy się", bo jest to głupie pytanie i nigdy nie wiesz, czy wygrasz czy nie. Czy to powód, by wykluczyć nas z udziału w największych turniejach? Kiedy stworzyliśmy drużynę, obiecaliśmy sobie, że nigdy nie ustawimy jakiegokolwiek spotkania. Dziś zostaliśmy zbanowani bez przedstawienia jakiegokolwiek dowodu. To dość interesujące, ale kiedy zapytałem administratora CSGO Lounge o dowody na ustawianie meczu, ten odparł, że nie ma pojęcia o co chodzi i uważa naszą drużynę za absolutnie "czystą".

To spory cios zarówno dla całej drużyny, jak i dla każdego z osobna. Jesteśmy bardzo smutni i nie wiemy co robić dalej. Zaledwie kilka dni temu porzuciliśmy szkołę i pracę, by skorzystać z możliwości pełnego oddania się grze w CS:GO. Wydaje mi się, że powinniśmy chociaż dostać e-maila z dowodami, które dokładnie wskazują mecz, który ustawiliśmy, Tak się jednak nie stało. Dodatkowo, kiedy kilka dni temu dowiedzieliśmy się o tym, że jedno ze spotkań zostało ustawione, od razu postanowiłem zgłosić to do administratorów CSGOLounge, by być uczciwym i uczynić tę grę lepszą. Czekamy na wyjaśnienia naszych banów. Zapewniam, że nasz zespół jest niewinny."
[Obrazek: 76561198143705046.png]

Lubisz to co robię? Zostaw follow na twitch.tv (Streams are coming)

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości