• 4
  • 5
Zarabiaj na swoim skillu CS:GO | showdown.gl
#1
W tym artykule zaprezentuję stronę showdown.gl. Co w niej takiego niezwykłego? To, że grając przeciwko innym graczom dostajemy coinsy. Jeśli w nicku mamy dopisek stonefire.io, za każde zwycięstwo otrzymamy 10 coinsów= 10 centów, bez tego dopisku dostaniemy o połowę mniej. Strona bardzo ciekawa mecze 1vs1 trwają ok 5 minut i w łatwy sposób można zarobić. Spotykałem tam osoby, które jednego dnia zarabiały 6€. oczywiście wymiatały skillem Uśmiech Osobiście z moimi skrzyżowanymi kałachami postawiłem sobie cel wygrywania 1€ dziennie, nie stanowiło to problemu. 5 minutowy mecz był w przypadku zaciętego pojedynku, można do tego doliczyć też szukanie przeciwnika, naprawdę szybko się gra.

Wypłacalność: Jak najbardziej zaufani. Założycielem jest crisby, aktualny gracz niemieckiego  ALTERNATE aTTaX. Skiny wypłacają w max 5 minut. Duży wybór, bo strona z której wypłacamy skiny jest podobna do opskins.com. Sami również możemy na niej sprzedawać skiny. Sam testowałem, dwa klucze i p250 skrzydłowy w ok 5 dni. Dodatkowo możemy trafić na tańsze oferty. Dla przykładu kupiłem klucz za 1.8€ (prawie 50 centów taniej niż prosto od Gabena).

Strona jest chroniona przed cziterami przez EAC (Easy Anty Cheat). Aplikacji dostępnej na steam. Stronę poznałem dzięki Kubikowi (trenerowi Team AGG). Wczoraj zaktualizowali stronę i otworzyli nowe tryby 2vs2, 3vs3, oraz 5vs5. Przed rozegraniem meczu wybieramy mapę oraz lokalizację serwera.

Graliście na zengaming? Tam skin za 30 centów kosztował 500 coinsów/ 10 za wygraną= 50 meczy. Tutaj wystarczą 3 wygrane Uśmiech

Jak najbardziej polecam stronę Oczko
Powodzenia!

Lubisz to co robię? Zostaw follow na twitch.tv (Streams are coming)

Odpowiedz
#2
Dużo ludzi tam gra ? gdzie jest lista nagród jakie można zdobyć ? i dlaczego dopisek ma być stonefire.io skoro strona nazywa się showdown.gl ?
Odpowiedz
#3
Dość szybko znajdowało mi przeciwników, tak do 2-3 minut max. Nagrody masz na stonefire.io. Jak się tam zalogujesz to przy wypłacaniu skina wybierasz metodę płatności i jest tam strona showdown. Naprawdę nie wiem jaki mają z tego zysk, może po prostu crisby ma znajomości, a dopisek jest wystarczającą reklamą?

Odpowiedz
#4
takie strony gdzie sprzedaje się skiny, jackpoty, ruletki itp. zarabiają tak dużo że mogą sobie pozwolić na rozdawanie skinów, narazie rozegrałem parę gier i 1 wygrana Szczęśliwy, dla kogoś kto umie strzelać to nawet dużo 10 centów za parę minut zabawy tylko ciekawe jak długo pozostanie taka nagroda