WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmierz się: Czy zakłady są złe dla e-sportu?
#1
Evan Lahti, Redaktor, USA

Evan słusznie się boi, ponieważ CS:GO staje się jak wyścigi konne esportu.

Tyler Wilde, redaktor wykonawczy

Tyler naprawdę ma nadzieję, że wyjdzie na swoje w tej debacie, ponieważ ma do powiedzenia swoje 5 groszy na ten temat.

W Bez twarzy, pisarze PC Gamer idą łeb w łeb z gier PC emisyjnej wpływu. Dziś, Evan i Tyler argumentują, czy zakłady dla e-sportu są zdrowa część jego wzrostu, czy też  będą tylko prowadzić do większej liczby problemów, takich jak skandalu ustawiania meczów.

Evan: O, tak. Co tydzień pojawiają się kolejne szokujące informacje, że coraz więcej profesjonalnych graczy Counter-Strike oddają  mecze, aby wygrać w grze skórki poprzez CSGO Lounge, podczas gdy 3 drużyna stawia duże sumy. Ci gracze porzucili kariery profesjonalnych graczy po to, aby zarobić setki lub kilka tysięcy dolarów w skórkach do broni. Ich działania zostały zdewastowane. To jest jasne, jak długo te wydarzenia pozostawi bliznę na scenie, ale dla wielu, to już jest zamknięty rozdział, co było kwitnie, rośnie e-sport.
Tyler:W żadnym razie! Sport i hazard idą ze sobą razem, jak czysta woda źródlana ze skalistego wzgórza z najlepszym jęczmienia wspaniałego kraju! Gdzie jest sport, istnieją zakłady (i zimne piwo, mm). Tak więc, jeśli e-sport jets w rzeczywistości sportem, wynika z tego, że stawianie jest nieuniknione, a moim zdaniem nawet pozytywne. Z wyjątkiem, kiedy to jest kompulsywne (hazard jest problemem samym w sobie), zakłady sportowe są wyrazem pasji. Mówiąc to, śledzę to tak ściśle mogę powiedzieć, że coś Ci się przywidziało. I to jest po prostu zabawne. Dodaje to emocji i inwestycji w grze, nawet jeśli ktoś stracił na tym.

Evan: Jeśli e-sport potrzebuje, dodatkowego podniecenia, aby przetrwać nie robi na to zasługują.

Tyler: Nie sądzę. Do zakładów są niezbędni ludzie, ale faktem jest, że to nie wzrost inwestycji i pomoc dla sportu rośnie. I to jest dobre! Tomi lurppis Kovanen sam powiedział: Nie jest tak wiele dowodów w odniesieniu do wzrostu oglądalności, że obstawianie meczy jest świetne dla CS: GO, że to naprawdę nie powinno podlegać dyskusji.

Evan: Tu jest różnica: większość e-sportów nie mają szczególnych organów zarządzających, jak NFL lub FIFA do policji tych problemów (które mają swoje własne problemy, na pewno!). Riot robi najlepszą robotę zobowiązały się do "manicure" każdego aspektu swojej gry dawno temu. Ale w CS: GO, to faktycznie salon samoobsługi zakładów, które naraża graczy na straty po zauważeniu podejrzanych zakładów. To kompletnie absurdalne! To jest jak opierając się na mafii zgłosić się na ściąganie haraczy.

Tyler: Nawet jeśli salon nie jest aż tak żywy jak policja to, wciąż żyje. Oczywiście są ludzie, którzy chcą, aby to działało, i e-sport po prostu musi dorosnąć do niego. l dowiedzieć się, którym graczom i drużynom można ufać, które z nich nie sprzedadzą się i potrafią promować uczciwe mecze. Nie są żądania umieszczenia pieniędzy na e-sportu, a popyt rośnie, jak i oglądalność i coraz więcej ludzi do niego dołącza. W związku z tym, będzie tylko lepiej. Nie z pieniędzy, aby być, co oznacza, że gdy oszuści wygrają powinno być to tolerowane. Kapitalizm w pracy!

Evan: To chciwość i niedojrzałość w pracy. Słuchaj, ja lubię, że CS: GO i Dota 2 mają otwarte rynki na produkty. To jest ogólnie dobrym dodatkiem do ich ekosystemów.Patrząc na CS:GO czuję jakbym miał nogi owinięte wokół siebie i czuję  ucisk, który sprawia, że czuję się nieswojo. Drużyny próbuje tworzyć własne skórki broni w nadziei, że zostaną one oficjalnie wydane, aby mogli uzyskać obniżkę swoich dochodów na Rynku. Ligi, jak fabularnego FACEIT jest celem przyciągnięcie sponsorów i rozmowy o zakłady jak to tylko kolejny, normalny aspekt komentarza.

Jestem pewien, że zakłady przyciągnął większą publiczność, ale także przesiąknięte konkurencyjną paranoją CS GO. Czy to zwycięstwo przez słabszego północnoamerykański Cloud9 było legalne? W ten sam sposób, działa to jak hacki! Było wszechobecne oskarżenie, wydarzenia, a te osłabiły konkurencyjną grę w dającej się przewidzieć przyszłości.

Tyler: Ale to jest prostą rzeczą: z czasem, ludzie przestaną stawiać zakłady na mecze, które są nie pewne. Nikt nie chce, aby wpłacić pieniądze (lub skórki, które kosztują pieniądze) na konto podejrzanej konkurencji. l biorą pieniądze do turniejów i meczów którym mogą zaufać, a w zamian, organizacje i zespoły otrzymają większą oglądalność i nierzetelne drużyny będą słabnąć jak cały CS: GO skórka jest tylko jedna małą część tego. Możemy ponownie zobaczyć sceny sportowe, które nie mają dość dojrzałego odkrycia konsekwencji słabego zachowania, a to dzieje się lepiej.

Evan: W międzyczasie, zakłady mają wpływ na każdy aspekt doświadczenia. To staje się coraz lepiesze, ale wciąż zakłóca mecze DDoSing do momentu, aż zostaną przełożone lub całkowicie usunięte z kalendarza.

Tyler:Łatwo jest obwiniać DDoSing tylko na obstawianiu, ale to było już miejsce w CS 1.6 dni, kiedy zakłady nie istniały naprawdę, powiedział. Niektórzy ludzie po prostu chcą zobaczyć świat nagrany. I to prawda, trudno jets przewidzieć ataki DDoS, aby im przeciwdziałać, a one zdarzają się cały czas, bez żadnego powodu. Obstawianie  jest tylko kolejnym pretekstem do DDoSowania

Evan:Jeśli CS:GO ma się stać głównym nurtem esportu trzeba zapobiegać uzależnieniu graczy od zakładów. Muszą przestać traktować zakłady jako to, że jest żonaty z metagame. Ustawianie meczów pozostaje zagrożeniem dla konkurencyjnych gier i zakładów oraz miejsc fantazji e-sportowych. Rozważ to: nie ma realnych środków bezpieczeństwa, aby zakazać dla nieletnich ludzi z pomocą swoich rodziców przekazywać pieniądze na zakup w grze skórki, a następnie hazardu z nimi.

Tyler: Zgadzam się z tym, że to problemem. Ale, do diabła, to jest to problemem w wielu grach. Ile systemów zakupu w Free-to-play gry można uznać hazardu? Co o zakupie klucze TF2? Jedną z rzeczy, myślę, że musi się zdarzyć, jest odejście od rzeczy takich jak skórki. Stanie w miejscu dla pieniędzy nic nie zrobi, trzeba pozbyć się hazardu. Jeśli chcesz postawić na CS: GO lub inny e-sport, powinieneś zrobić to poprawnie ... wiesz, z firmą, która prawnie bierze pieniądze.

Może to być postrzegane jako niski formę rozrywki, ale z zabezpieczenia przed nadużyciami (zarówno z graczami i resztą), zakładów jest tylko trochę zabawy i będziesz mógł zrobić wiele, aby rozwijać scenę. Muszę przyznać, że w tej chwili, to byłoby miło chcę postawić na CSGO lub innych e-sport. I prawdopodobnie będziesz trzymać się hokeja, aby dać im kilka lat i myślę, że rynek będzie się dalej rozwijać.
[Obrazek: 76561198143705046.png]

Lubisz to co robię? Zostaw follow na twitch.tv (Streams are coming)

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  g3x oznajmia swój powrót do e-sportu! Naiwek 0 1,116 09-05-2015, 16:42
Ostatni post: Naiwek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości