WebKiller.pl
Znajdź nas naThread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak najłatwiej pokonać bohaterów overwatch ?
#1
Grając w overwatch zdarzyło wam się pewnie że jakiś bohater z przeciwnej drużyny ciągle przeszkadzał wam zająć punkt i nie wiedzieliście jak go pokonać, w tym poradniku napiszę którymi postaciami da się łatwo pokonać innych.

[Image: thumb-1920-711051.png]

Fara - najprościej pokonać ją żołnierzem-76 ponieważ jego broń jest bardzo celna i dalekosiężna a w szczególności gdy użyjemy swojego ultra wtedy wystarczy po prostu w nią wycelować i nacisnąć spust, przeciw Farze może przydać się także któryś z snajperów ale trzeba umieć dobrze celować w ruchomy obiekt ponieważ musimy trafić za pierwszym razem w przeciwieństwie do żołnierza którym możemy ostrzelać przeciwnika całą serią.

Torbjörn i Bastion - tych bohaterów opiszę razem ponieważ obaj działają na zasadzie działa które najlepiej zestrzelić Farą ponieważ jej atak zadaje dużo obrażeń i zanim działko lub bastion nas namierzy zdążymy zestrzelić przeciwnika, w najgorszym przypadku obaj zginiecie ale pomożesz drużynie niszcząc obronę rywali. Do zniszczenia tych bohaterów może posłużyć także złomiarz jednak jest nim ciężej podejść do takiego działka i możemy potrzebować pomocy jakiegoś tanka.

Reinhardt - jego osłona jest bardzo mocna i nawet salwy fary czy złomiarza nie zniszczą jej po paru trafieniach ale w przypadku Fary mamy możliwość przelecenia nad nią i wypchanie Reinharda w kierunku twojej drużyny która zajmie się resztą, można też spróbować wypchnąć Reinharda do jakiejś przepaści lub ostrzelać go z tyłu zabijając lub zmuszając do dźwignięcia tarczy do góry co sprawi że będzie łatwym celem dla twojej drużyny która będzie miała go odsłoniętego. Najlepszą jednak bronią przeciw jego tarczy jest Bastion który w kilka sekund kruszy ją na drobne kawałeczki.

Smuga - może nie zadaje zbyt dużo obrażeń ale jest bardzo irytująca ponieważ ciężko ją trafić jednak można ją zhakować za pomocą Sombry i wykończyć karabinem jednak musimy podejść do niej niezauważeni, skuteczna może być także Mei która zamrozi rywala jednak będziemy musieli trafić na moment w którym skończą się jej przeskoki bo w innym wypadku zdąży nam uciec.

Łaska - niszczy ją praktycznie wszystko ale należy pamiętać że warto na nią polować ponieważ ma ona najsilniejszą moc leczenia i zwiększania obrażeń, do tego jej ultra to wskrzeszanie umarłych więc mimo że w nas nie atakuje to mocno przeszkadza lecząc tych w których strzelamy.

Hanzo, Trupia wdowa, Ana - trzech snajperów których najlepiej pokonać innym lub tym samym snajperem jeśli umiemy grać tego typu bohaterami a jeśli nie to dobrym rozwiązaniem może być np. Winston który doskoczy do snajpera zanim odda strzał a nawet jeśli uda mu się nas trafić to nie zabije nas od razu ponieważ Winston jest Tankiem.

Winston, Wieprzu, Zaria, D.VA - podobnie jak w przypadku Reinharda potrzebujemy dużej siły ognia którą zapewnia Fara, Złomiarz i Bastion jednak w przypadku Zari jej osłona jest niezniszczalna ale za to krótkotrwała więc musimy wyczekać na odpowiedni moment.

Mei - do jej pokonania wystarczy ktoś kto nie musi podchodzić do przeciwnika aby zadać obrażenia czyli np. odpada Winston i Reinhardt którego Mei zdąży zamrozić.

Genji, McCree, Żniwiarz, Żołnierz-76, Sombra, Złomiarz, Lúcio, Symmetra, Zenyatta - zróżnicowane postacie jednak mające jedną wspólną cechę czyli mało zdrowia, jedynie w przypadku Zenyatty musimy pamiętać że sam się regeneruje. Pokona ich każdy kto ma już wprawę w tej grze obojętnie jaką postacią.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)