WebKiller.pl
Znajdź nas naThread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Squad Battles w FIFA 18
#1
Tryb Squad Battles który zadebiutował w najnowszej FIF'ie 18 to system rywalizacji offline w Ultimate Team gdzie każdego dnia od poniedziałku do piątku między godziną 3:00 a 3:00 następnego dnia mamy do rozegrania 4 mecze z komputerem a w sobotę i niedzielę aż 24 jednak musimy pamiętać że jeśli nie rozegramy dostępnych pojedynków to nam przepadną chyba że zagramy w przynajmniej 1 z 4 aktualnie dostępnych meczy to wtedy gra poczeka aż skończymy z wszystkimi lub zaproponuje wcześniejszą aktualizację do najnowszych składów. W weekendy aktualizacje są o 3:00, 11:00 i 19:00 między tymi godzinami możemy zdobywać punkty walcząc z nowymi składami. Dodatkowo raz w tygodniu bo tyle trwa jeden "sezon" który kończy się w poniedziałek o godzinie 3:00 możemy zagrać z drużyną stworzoną przez jakąś sławną osobę, YouTubera, eSportowca lub prawdziwego piłkarza (warto to zrobić ponieważ zdobywamy za to bardzo dużo punktów).

[Image: A1499-0.jpg]


Składy z którymi gramy to wybrane przez twórców gry drużyny stworzone przez innych graczy. Tryb ten pozwala na wybór poziomu trudności, z założenia im większy ustawimy tym więcej punktów możemy zdobyć ale z własnych obserwacji zauważyłem że czasami lepiej grać na słabszych poziomach jeśli nie mamy wystarczających umiejętności ponieważ nie liczy się sam wynik ale także jak graliśmy, po zakończeniu meczu otrzymujemy punkty za strzelone bramki, wygraną, dobrze wykonane rzuty rożne, strzały, podania itp. otrzymujemy także mnożnik za poziom jaki wybraliśmy. Jeśli tracimy bramki, faulujemy lub otrzymujemy kartki to suma punktów może się zmniejszyć dlatego tak jak pisałem wcześniej lepiej czasami grać na łatwiejszym poziomie za wyjątkiem meczu z drużyną sławnej osoby w tym przypadku jeśli nie jesteśmy pewni zwycięstwa na poziomie "zawodowiec" lub wyższym to czasem lepiej grać na najwyższym poziomie i stracić nawet 5-7 bramek ponieważ tam punkty liczone są w inny sposób i jeśli przegramy to i tak otrzymamy 1400 pkt, jeśli natomiast przegramy a niższym poziomie w tym meczu to punktów będzie mniej.

[Image: 20170927162744_64318.jpg]


Na koniec tygodnia rozdawane są nagrody za zajęte miejsce których jest 12 + setka najlepszych graczy. Nagrody jakie możemy otrzymać to różnego rodzaju paczki także te nie dostępne do kupienia oraz monety w grze. Najlepszy z najlepszych zgrania 100 000 monet, 2 paczki 50K oraz 2 paczki ultimate a co najlepsze wszystkie nagrody są wymienialne co oznacza że wszystko co znajdziemy w paczkach możemy wystawić na aukcji.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)