WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amatorska Organizacja/Projekt/Struktura
#1
Cześć!

Zacznę może od tego że w chwili obecnej nie szukam graczy a ‘kadry’ organizacyjnej.

Jestem Kamil, mam 26lat, na co dzień pracuje i mam rodzinę , moją największą pasją jest Counter-Strike i cały e-sport. Zawsze marzyłem żeby zostać profesjonalnym graczem, lecz niestety życie układało się tak że niestety ale to marzenie zostało tylko marzeniem. Obecnie grywam w miarę regularnie ale tylko dla ‘zabawy’. Swoją przygodę z counter-strike i e-sportem rozpocząłem mniej więcej w 2006 roku (nie liczę gry na non steam w dziecięcych latach[Image: smile.png] ) W latach 2006-2010r. grałem ‘półprofesjonalnie’ w 1.6, grywałem w różnych Teamach (dwa zakładałem i prowadziłem sam) brałem udział w różnych turniejach/ligach on-line między innymi esl itp. Oraz między miastowych/okolicznościowych turniejach off-line. Uczestniczyłem w spotkaniach typu bootcamp. Od 2010r. do początku 2015r. Z przyczyn osobistych miałem przerwę od gry i trochę odsunąłem się od e-sportu. W 2015r Roku wróciłem do tego, ale już do CS GO, od tego czasu, grałem w kilku drużynach (nic nadzwyczajnego) brałem udział w turniejach on line i dwóch lanach. Niestety kilka miesięcy temu w związku z tym że brakuje mi czasu musiałem pożegnać się zamiarami profesjonalnej gry. Pasja do e-sportu jest jednak bardzo silna i z tym nie chce się rozstawać, wręcz przeciwnie chce się rozwijać i mam na to plan z którym właśnie zgłaszam się do WAS!

Postanowiłem założyć organizację (póki co amatorską). Mam już przygotowany ‘szkic’ wstępnie jak ma to wyglądać ale oczywiście jeśli z kimś nawiążę współpracę będziemy szlifować to wspólnie [Image: smile.png]
Od razu powiem że póki co nie przewiduję wynagrodzenia finansowego dla członków organizacji (może jakieś drobne gifty w postaci skinów itp.) więc jeśli jesteś nastawiony z miejsca tylko na zarobek – to póki co nie tutaj. Oczywiście, plan jest dalekosiężny i zakłada że w przyszłości powinniśmy też czerpać ‘jakieś’ korzyści materialne z tego przedsięwzięcia ale jak pewnie doskonale się orientujecie to odległy czas. Obecnie szukam ludzi wszechstronnych, komunikatywnych, KREATYWNYCH, wiedzących czego chcą i jak do tego dążyć, nie szukam znajomości na tydzień/miesiąc, tylko stałej współpracy z poważnymi ludźmi.

Na chwilę obecną zaczynam wszystko od zera, mam małe zaplecze w postaci wiedzy, doświadczenia i kontaktów z firmami (spoza branży e-sportowej) które pomogą nam na pewno w rozwoju. W tej chwili jestem już dogadany z dwoma firmami które w drobny sposób wesprą nas finansowo: jedna firma będzie nam opłacać regularnie serwer gry i serwer TS, druga zgodziła się na opłacenie projektu strony internetowej, hostingu, domeny. Przeprowadziłem też rozmowy z inną firmą która bardzo chętnie będzie opłacać wpisowe na turnieje 0FF-line i zwracać pieniądze za koszty podróży dla graczy (mowa tu o biletach PKP/PKS/Paliwo do auta prywatnego) w zamian za reklamę tej firmy na koszulkach podczas wyjazdów i turniejów. Tak jak pisałem na początku na razie nie szukam graczy, póki co chcę stworzyć strukturę, dopiero wtedy będziemy szukać graczy. Docelowo myślę że organizacja będzie zrzeszać graczy nie tylko z CS GO ale również wejdziemy w inne gry. Głównym celem organizacji są dywizje CS GO. Na początek przyjmiemy jeden skład (nie podjąłem jeszcze decyzji czy będziemy szukać 5-tki która gra już razem czy będziemy formować sami pierwszy skład) To kwestia tego z jakimi ludźmi uda mi się nawiązać współprace. Następnie w planach jest utworzenie akademii z poszukiwaniem ‘młodych talentów’.

Tak jak napisałem szukam ludzi, kreatywnych, konkretnych i otwartych, interesują mnie osoby 18+ (wyjątki 17+ też mogą być) osoby zaangażowane i takie dla których e-sport i CS to pasja a nie kolejna z gier ‘w bibliotece’. Nie będę pisał dokładnie czego oczekuję ani też robił formularzy kontaktowych, na końcu wiadomości będzie podany kontakt, jeśli znajdą się osoby zainteresowane proszę aby w wiadomości opisały siebie/kim są, co chcieliby robić, jakie mają doświadczenie itd. Daję wolną rękę [Image: smile.png]

Szukam między innymi:
- Ludzi odpowiedzialnych za social media i rozpowszechnianie nas w sieci (prowadzenie funpage, kanał YT strony www. Itp.)
- Redaktor (może to też być osoba z w/w punktu) będziemy na naszej stronie w aktualnościach zamieszczać nie tylko informacje z naszej ‘stajni’ ale także ważne informacje ze świata e-sportu
- Grafik, movie maker itp.
- Streamer (osoba która będzie podczas swoich streamów ‘reklamować ‘naszą organizacje i/lub będzie chciała streamować/komentować rozgrywki naszych zawodników
- Trener, analityk, ‘łowca talentów’ dla sekcji CS GO
- Wszelakie inne osoby które mają jakiś pomysł / doświadczenie / umiejętności i chcą do nas dołączyć.

Zapraszamy również do kontaktu wszelakie firmy i inne organizacje zainteresowane współpracą.

Kontakt: roboczyrekrutacja@gmail.com


Pozdrawiam.
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Amatorska organizacja Blaze Storm szuka drugiej dywizji mietekhazard 0 1,130 04-09-2017, 15:59
Last Post: mietekhazard
  Organizacja PBG szuka 2 graczy (U nas 3 GE) krzysiek2104 0 1,078 09-06-2017, 00:00
Last Post: krzysiek2104
  Organizacja Mysterius Mysterius 0 1,154 28-08-2016, 03:10
Last Post: Mysterius
  Nowa organizacja szuka graczy CSGO hetman12 0 3,654 28-03-2016, 06:27
Last Post: hetman12

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)