WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Procesor AMD czy Intel ?
#1
Której firmy procesory są wg. was lepsze do gier typu CS:GO ?
Lepiej kupić i5 4 rdzeniową czy AMD X6 6 rdzeniowego ?
Reply
#2
i5 - Wydajność i równomierne rozprowadzenie energii. Nie ma lepszego procesora dla mnie.
Reply
#3
dla mnie tylko intel i tylko i5. Najlepszy stosunek cena-jakość. Przy dzisiejszych modelach można ogarnąć dobry procesor za 700-800 zł, który poradzi sobie z większością tytułów ze średnia kartą graficzną przy rozdzielczości full HD.
Reply
#4
(24-10-2014, 10:46)zeten Wrote:  Której firmy procesory są wg. was lepsze do gier typu CS:GO ?
Lepiej kupić i5 4 rdzeniową czy AMD X6 6 rdzeniowego ?

Moim zdaniem lepszy jest i5 ponieważ pracuje na niej i jest supe a AMD nie znam nigy nie używałem wiec nie wiem polecam i5 Język
Reply
#5
Najlepszy jest i5 jest super a na 2 pc mam amd też jest świetna ale intel chyba lepsza , pzdr.!?
Reply
#6
AMD są generalnie trochę tańsze niż procesory Intel. Ale jak radzą sobie w grach? Jeżeli mówimy o średnim segmencie, to nie ma to większego znaczenia. Jednak wśród najwydajniejszych jednostek to dominuje Intel ze swoją serią i7. Generalnie jak liczysz każdą złotówkę, to idź w kierunku AMD.
Reply
#7
Ja osobiście mam i5-4460 i mogę serdecznie polecić daje rade nawet w Wiedzminie 3 i GTA 5 przy ustawieniach uber Uśmiech
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Z czego jest zbudowana karta graficzna i procesor? MaksLongawa 0 3,374 17-05-2015, 09:41
Last Post: MaksLongawa

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)